Osobní koučink

Kdy je pro Vás dobrý osobní koučink? Když potřebujete vyřešit problém, realizovat změnu, identifikovat svůj cíl a hlavně ho naplnit. Chcete objevit svůj skrytý potenciál, zlepšit svůj osobní nebo profesní život? 

Akce - osobní koučink 60 minut pouze za 250 Kč 

Jaké mám možnosti? Andy, 11 let
Jaké mám možnosti? Andy, 11 let

Přemýšlíte o smyslu svého poslání tady a teď?  Máte sny a touhy, ale nedaří se vám je naplnit? Nabízím vám osobní konzultaci jak si nastavit a potažmo i naplnit své životní cíle.

Nabízím individuální koučink dne 31. března 2019 za velmi příznivých finančních podmínek.

Kde Hybešova 227/14, 602 00 Brno-střed, Centrum Majka.

V případě Vašeho zájmu o koučovací konzultaci ve vypsaném termínu se prosím přihlašte. Poplatek za setkání je stanoven na 250 Kč Poplatek je vyžadován předem převodem na účet, poté Vám bude místo závazně rezervované.


V případě, že máte chuť si koučink vyzkoušet i v jiném termínu než nabízím, prosím sdělte mi Vaši zakázku a domluvíme se. 

Pro zobrazení podrobného ceníku klikněte na níže uvedené tlačítko.


Na individuální koučink není potřeba se připravovat, dovolte si jenom přijít.
Společně najdeme způsob, jak se zaměřit na identifikaci vašich cílů a případné možnosti realizace změny. Změna je konstanta života. Pro otevřené přijímaní přicházejících změn si dovolte vyčlenit čas a prostor. Koučink umožňuje schopnost získat nadhled a orientovat se na vytváření si své budoucnosti podle vlastních potřeb.

S laskavostí a trpělivostí vám vytvořím podmínky pro nalezení svého potenciálu a možnosti jeho naplnění.

Jsem certifikovanou koučkou AKOR a postupuji podle etického kodexu Akademie osobního rozvoje Přihláška na osobní koučink dne 31.3.2019.

Prosím o napsání funkčního mailu pro vzájemné propojení. Po obdržení mailu Vám sdělím číslo účtu a následně bude vaše místo závazně rezervované. Poplatek 250 kč je nevratný a slouží k úhradě pronájmu prostoru. 

Jestliže se z nějakého důvodu nemůžete po zaplacení akce zúčastnit, tak si místo ní můžete ve stejné hodnotě vybrat jiný seminář či službu nebo poslat na akci někoho jiného. Popřípadě doplatit za jinou službu a účastnit se nově vybrané aktivity. 

Vaše osobní údaje sále nikde nezveřejňuji, neposkytuji a nešířím žádným dalším způsobem. Pro potřeby kontaktu potřebuji Vaše jméno, příjmení, mailovou adresu a telefon, jestli svolíte.

Janka Kosecová